20.7.2023 12:46:40
Boli sme na rekondičnom pobyte v hoteli Stupka

Robím 29 rokov v Železiarňach Podbrezová a prvýkrát som získala nárok na rekondičný pobyt, nakoľko v súčasnosti pracujem v ťahárni rúr – stredisku oblúkareň. Dňa 10 novembra sme sa v hoteli Stupka na recepcii zišli zamestnanci zo ŽP a dcérskej spoločnosti Žiaromatu Kalinovo a hneď pri zoznámení sme si padli do oka a už sme cítili, že tento pobyt bude pre nás prospešný.
Na začiatku pobytu sme sa stretli s MUDr. M. Kubišovou, rehabilitačnou lekárkou, ktorá nám predpísala každému individuálne vhodné procedúry a začali sme ich absolvovať. Vo wellness sme veľa plávali, chodili do vírivky, do sauny, mali sme masáže, zábaly, a to všetko za asistencie veľmi príjemného personálu. Ďalšie procedúry sme absolvovali pod vedením rehabilitačných sestier dcérskej spoločnosti ŽP Rehabilitácia, ktoré boli tiež veľmi milé. Vo voľnom, čase sme chodili na turistiku, prešli sme celé golfové ihrisko, ktoré je krásne, hrali sme tenis, stolný tenis...
Náš pobyt na Táľoch bol veľmi príjemný, ubytovanie perfektné a strava bola vynikajúca. Som, veľmi rada, že som mala možnosť stráviť sedem dní v krásnom prostredí Táľov, že som mala možnosť spoznať veľmi príjemných ľudí z našej dcérskej spoločnosti a že som strávila sedem dní v pohode a prekrásnom prostredí. Za to všetko ďakujem predovšetkým vedeniu ŽP, že mi to umožnilo a personálu všetkých spomenutých spoločností, ktoré sa starali o naše pohodlie.
Je tu super...Autor (zdroj): A. Pančíková, oblúkareň