20.7.2023 12:47:30
PRE FANÚŠIKOV FUTBALU


Na sociálnej sieti Facebook je vytvorená stránka pre priaznivcov podbrezovského futbalu, ktorú je možné nájsť pod názvom FO ŽP Šport Podbrezová, alebo cez odkaz na web stránke. Facebook stránka slúži na pravidelné informovanie o termínoch a výsledkoch zápasov II. ligového družstva mužov, juniorov vo IV. lige a mládežníckych tímov. Prostredníctvom stránky sú ďalej uverejňované zaujímavé novinky zo života hráčov, videá či súťaže.
Na sociálnej sieti YouTube existuje video kanál Futbalového klubu ŽP Šport Podbrezová, na ktorom záujemcovia nájdu zostrihy futbalových zápasov, prezentačné a zábavné videá z klubového diania, ako aj pravidelné rozhovory s trénermi, či hráčmi. Kanál nájdete priamo na adrese www.youtube.com/user/ZelPoSK
alebo, rovnako ako Facebook stránku, cez odkaz na web stránke.

Web stránka futbalového klubu ponúka možnosť registrácie e-mailovej adresy na odber noviniek. Registráciou môžete získať pravidelný predzápasový a pozápasový servis priamo na váš e-mail.


Futbalový oddiel ŽP Šport hľadá ochotných prispievateľov, ktorí budú spolupracovať s klubom pri napĺňaní web stránky a sociálnych sietí.
Autor (zdroj): Ing. Kuboš