20.7.2023 12:46:35
Deň masiek a Hallowenská párty

Piaty november nebol v našej škole štandardným dňom. Jeho originalita spočívala v tom, že Súkromné gymnázium ŽP a Súkromnú strednú odbornú školu hutnícku ŽP po prvýkrát navštívili: kovboj, zdravotná sestra, karatistka, šašo, čert, Pipi dlhá pančucha a veľa iných osobností...
Nie, nežartujem. Bolo to presne tak. Pýtate sa, čo sa stalo a z akého dôvodu? Predsa preto, lebo tento deň sa niesol v znamení masiek. Triedy medzi sebou súťažili o najväčší počet príšeriek a naši učitelia boli takí skvelí, že sa k nám pripojili - za čo im patrí veľká vďaka.

Hlavnými organizátormi boli členovia Žiackej školskej rady - predsedkyňa Andrea Piliarová, podpredsedkyňa Lucia Rochovská a Barbora Figľušová, ako aj Michal Smoleň predseda Žiackej školskej rady SSOŠ a samozrejme naša pani riaditeľka Ing. Anna Pavlusová. Triedu s najväčším počtom masiek odmena neminie. Prevezme si ju v priestoroch školy 6. decembra na Mikuláša.
A to, ešte nie je všetko! Halloweenská párty sa rozbehla v plnom prúde o 17. hodine v priestoroch Sirius clubu Brezno. Decibely hudby z reproduktorov striedali trefné komentáre tria moderátorov: Andrea, Lucia a Michal, ktoré nielenže povzbudzovalo súťažiacich k lepším výkonom a k výhram v súťažiach, ale za spontánneho aplauzu zvládalo aj výbuchy smiechu študentov z iných stredných škôl, nachádzajúcich sa na teritóriu Breznianskeho okresu.
Za túto skvelú zábavu ďakujeme vedeniu našej školy, ktoré nám umožnilo uskutočniť prvý ročník skvelej zábavy, všetkým žiakom, učiteľskému dozoru a sponzorom. Pevne veríme, že sa stretneme aj o rok.Autor (zdroj): Andrea Piliarová študentka SG ŽP, a.s.