20.7.2023 12:47:18
„ Vyhovujú vám služby v ŽP REHABILITÁCIA, s.r.o.?“


Ing. Martina Černáková, odbor riadení dane a účtovníctva

- Služby našej dcérskej spoločnosti ŽP Rehabilitácia využívam po prvýkrát na základe odporúčania lekára. Odporúčaná mi bola aj laseroterapia, ktorú som doteraz nemala možnosť vyskúšať. Podľa vyjadrení personálu by mal byťúčinok lasera takmer okamžitý. Ostáva mi veriť, že odporúčaná liečba laserom bude mat pozitívny účinok aj na moje zdravie. Zároveň by som chcela vyzdvihnúť aj milý a ochotný personál na rehabilitácii.


Ing. Anna ŠTULRAJTEROVÁ, Brezno

-Ja sem chodím už druhý mesiac, mala som zlomený stavec a mám s tým ešte problémy. Chodím na magnetoterapiu a rehabilitačné cvičenie, predtým som absolvovala DD prúdy. Laser by mi vraj veľmi pomohol, čo sa týka hojenia, žiaľ nemôžem naň ísť, pretože som bola onkologický pacient.


Elena PROCHE, Predajná

-Ja som veľmi, veľmi spokojná s týmito službami. Ja som tiež bývalá rehabilitačná pracovníčka, už som vyše dvadsať rokov na dôchodku a obdivujem, ako vývoj napreduje. Je to tu perfektne vybavené, som veľmi spokojná so špičkovou starostlivosťou zdravotných sestier a hovorím, že toto je moja oáza oddychu. Navyše, dobre si to časovo programujú a to je dnes skôr výnimka.


Ida ČUMOVÁ, Predajná

-Ja som na rehabilitáciu chodila asi pred desiatimi rokmi a teraz som tu tretíkrát a musím povedať, že som veľmi spokojná. Páči sa mi to moderné krásne vybavenie, chodím na laser a cvičenie. Sestričky sú veľmi milé a vedia si to časovo dobre zorganizovať, takže nikto tu zbytočne nevyčkáva.Mgr. Ida UHLÍKOVÁ, Predajná

-Pred rokom som mala problémy a hlásila som sa na neurológiu, kde mi dali termín o pol roka. Dozvedela som sa, že je možné ísť do Podbrezovej k MUDr. M. Kubišovej a tak som sa sem dostala za tri týždne a to bol velikánsky rozdiel. Absolvovala som liečbu laserom už vlani a teraz som nahovorila aj mamu. Som so službami veľmi spokojná.


Foto: I. Kardhordová

Autor (zdroj): Mgr. Oľga Kleinová