20.7.2023 12:47:26
DREVENÁ PAPUĽA...

... je symbolický názov výstavy elektrónkových rádií, ktorú si môžu záujemcovia prezrieť v auguste a septembri vo výstavnej sieni Obecného úradu vo Valaskej.
Vystavované exponáty pochádzajú zo zbierky Ing. Milana Luptáka, ktorý sa tomuto koníčku venuje viac ako dvadsať rokov. Jeho zbierka pozostáva z vyše šesťdesiatich kusov, ktoré aj sám opravil. Chcete vedieť viac, navštívte výstavu otvorenú od pondelka do štvrtka od 8. do 16. hodiny a v piatok od 8. do 12. hodiny (po tel. dohovore na čísle 67 11 509). Súčasťou výstavy je ukážka meracích prístrojov a vojenských poľných telefónov.

...
NAPÍSANÉ SVETLOM
Fotoklub GRANUS vás pozýva na výstavu svojich členov, ktorá bude otvorená 31. augusta a potrvá do 14. septembra 2012 v Synagóge Brezno v pondelok až piatok od 10. do 12. hod. a od 13. do 15. hodiny. Vystavujú: A. Sojková, P. Berčík, P. Halmos, D. Seifert, M. Sojka, P. Valent.

...
HUCULSKÁ PARÁDA
Dňa 25. augusta sa v Sihle uskutoční 5. ročník Huculskej parády. Program sa začne o 10. hodine majstrovstvami Slovenska vo všetkých kategóriách, následne vystúpia deti s bojovým umením a vyvrcholením bude huculské pólo. Vstup na podujatie je voľný.
Autor (zdroj):