20.7.2023 12:47:32

~ Jedálne lístky ...
Články z čísla: 12/2010
            PDF verzia
Hoci sme priamo v ohrození neboli, situáciu sme mali plne v rukách Železiarne Podbrezová Group na ITM Poznaň a BIEMH Bilbao 18. riadne valné zhromaždenie ŽP a.s. Čitateľská súťaž k 170. výročiu založenia ŽP: Pred transformáciou na akciovú spoločnosť [11] O cenu generálneho riaditeľa ŽP a.s. Dozorný certifikačný audit Dozorný certifikačný audit S Ing. Miroslavom Šabartom, generálnym riaditeľom ŽĎAS, a.s.: Nedá sa povedať, že kríze je koniec S Ing. Miroslavom Šabartom, generálnym riaditeľom ŽĎAS, a.s.: Nedá sa povedať, že kríze je koniec ŽP EKO QELET postihli povodne ŽP EKO QELET postihli povodne ŠTUDENTSKÝ KEMP Integrovaný audit údržby ako jeden z efektívnych prístupov jej riadenia Štvrtá úspešná certifikácia v oddelení defektoskopie Mercedes Vito pre naše gymnázium Ďakujeme Poďakovanie Pozývame vás Blahoželáme jubilantom – júnovým Zdravie máš len jedno: Opaľovanie nie je nebezpečné, nebezpečné je, ako sa opaľujete V predvečer parlamentných volieb sme sa opýtali: Chystáte sa voliť? Inzertná služba Spomienky a poďakovania Festival dychových hudieb Valaská 2010 Ako sme volili Kúpalisko v Podbrezovej je otvorené - denne od 9. do 18. hodiny Bronzová pre Dilského Majster sveta Mládežnícky futbal V TOP 12 MIHOK NAJLEPŠÍ Na ME štvrtý Jedálny lístok 21. júna – 27. júna 2010 & 28. júna – 4. júla 2010

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: [Železiarne Podbrezová a.s.]
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Kúpalisko v Podbrezovej je otvorené - denne od 9. do 18. hodiny


„Letná sezóna na kúpalisku na Kolkárni v Podbrezovej bola otvorená 15. júna“, informovala nás Ing. Soňa Máziková, riaditeľka ŽP Šport, a.s., ktorú sme požiadali o ďalšie informácie:

Môžete nás oboznámiť s prevádzkou kúpaliska a výškou vstupného?
- Kúpalisko bude otvorené denne od 9. – 18. hodiny. Deti do päť rokov majú vstup voľný. Vstupné pre deti od 5 – 15 rokov je 1,5 eura (do 15. hod. 1 euro), pre študentov 2 eurá (do 15. hod.1,5 eura), dôchodcov 1,50 eura (do 15. hod. 1 euro) a dospelých 3 eurá (do 15. hod. 2 eurá).

Čím návštevníkov prekvapíte tento rok?
- Ako v predchádzajúcich rokoch, rekreanti majú k dispozícii požičovňu so športovým náradím pre volejbal (upravené bolo ihrisko) a pre stolný tenis.
Nakoľko v tomto období prebiehajú majstrovstvá sveta vo futbale, na ktorých má Slovensko svoje zastúpenie, neochudobníme návštevníkov o priame prenosy, budú ich môcť sledovať prostredníctvom veľkoplošnej obrazovky.
Samozrejme, k pobytu pri vode patrí aj občerstvenie, ktoré návštevníkom poskytne prevádzkovateľ bufetu.Autor (zdroj): Viera Kúkolová