20.7.2023 12:47:15

~ Jedálne lístky ...
Články z čísla: 15/2010
            PDF verzia
Oslavy k 170. výročiu podbrezovských železiarní sa uskutočnia 9. septembra S vedúcim odboru zásobovania Ing. Jozefom Weissom Čitateľská súťaž k 170. výročiu založenia ŽP: Podbrezovan O cenu generálneho riaditeľa ŽP a.s. S Ing. Romanom Gálom, obchodným riaditeľom: Predaj v prvom polroku S Ing. Romanom Gálom, obchodným riaditeľom: Predaj v prvom polroku V Hliníku sa stretla skupina Kov a oceľ: Demonštrovali správny postup a vymieňali si skúsenosti V Hliníku sa stretla skupina Kov a oceľ: Demonštrovali správny postup a vymieňali si skúsenosti TÁLE a.s. - Deti s onkologickým ochorením navštívili Gray Bear na Táľoch ŽP GASTRO servis, s. r. o.: S riaditeľom Jozefom Krellom na aktuálnu tému ŽP VVC s.r.o.: Kontrolný deň riešenia „Spracovanie odpadov metalurgického procesu v ŽP a.s.“ ÚDRŽBÁRI V PRÍPRAVE NA LETNÉ OPRAVY S Ing. Júliusom Kriváňom, obchodným riaditeľom ŽP a.s., o ceste v Japonsku... ŽP GASTRO servis, s. r. o.: PRIESKUM o využívaní služieb ŽP Gastro-servis, s.r.o. TRSTENSKÁ KRÍDLOVKA Zdravie máš len jedno: Voda je základ Čo je vlastne guľáš – obľúbená pochúťka v prírode? Ako hodnotíte publikáciu vydanú k 170. výročiu podbrezovských železiarní? Inzertná služba Spomienky a poďakovania Keramické sympózium Futbal opäť v Podbrezovej Medzinárodný futbalový turnaj "O pohár SNP". Súčasťou ich tohtoročných prázdnin je Detská golfová akadémia Majstrovské tituly si vybojovali Šimorová a Medveďová Beh vidiacim srdcom Jedálny lístok od 2. augusta – 8. augusta 2010 & 9. – 15. augusta 2010

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: [Železiarne Podbrezová a.s.]
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
TRSTENSKÁ KRÍDLOVKA

Jubilujúca Oravanka
Dňa 11. júla sa Dychová hudba Železiarní Podbrezová zúčastnila XX. ročníka festivalu dychových hudieb Trstenská krídlovka, spojeného s 30. výročím vzniku Dychovej hudby Oravanka.
Ďalšími účastníkmi festivalu boli dychové hudby – z Poľska Orkiestra Deta z gminy Jablonka, DH Oravanka, z Českej republiky Moravěnka, DH Hodrušanka zo Žarnovice a DH Maguranka z Kanianky. Počas prestávok medzi vystúpeniami dychoviek a prípravy na vystúpenia predvádzali svoje umenie turčianske mažoretky.
Z vystúpenia Dychovej hudby Železiarní Podbrezová
Foto: Miroslav Lehoczký


Autor (zdroj): Juraj Vilmon, žiak 5. triedy ZŠ