20.7.2023 12:47:55

~ Jedálne lístky ...
Články z čísla: 1/2011
            PDF verzia
Na prahu nového roka - prihovára sa vám predseda Predstavenstva ŽP a.s. a Dozornej rady ŽP a.s. Vedúcich výrobných a obslužných prevádzkarní sme sa opýtali: Všetko krásne v novom roku. ŽP BYTOS, s.r.o., - výberové konanie na pracovnú pozíciu ŽP GASTRO servis, s. r. o. :V dcérskej spoločnosti oslavovali pätnásť rokov od odčlenenia Dozorový audit Systému manažérstva kvality podľa normy ISO 9001:2008 v ŽP a.s. Úspech v medzilaboratórnych skúškach Ďakujeme Ďakujem Dar pre NsP, n.o. v Brezne: K spríjemneniu pobytu na dialýze Bude vás zaujímať: Z informatívnej správy o ekonomickom vývoji v BB kraji za I. – III. štvrťrok 2010 K SPOKOJNOSTI ZAMESTNANCOV: Istota, mzda a bezpečnosť – najdôležitejšie priority Plní Podbrezovan svoje poslanie? Od 1. januára pre motoristov: PEVNÉ POKUTY Okienko pre daňovníka: Daňové povinnosti v januári OKIENKO BOZP Dychová hudba a Spevácky zbor HRON zaujali svojim výkonom: Vianočný koncert v Podbrezovej Blahoželáme jubilantom – decembrovým i januárovým V decembri odišli do dôchodku Spomienky a poďakovania Futbalová U-11 víťazom halového turnaja Majstrovstvá Banskobystrického kraja Postup v Lige majstrov Turnaj NBC Biatlonisti v závere roka nesklamali Úspešný štart do novej sezóny Jedálny lístok od 24. do 30. januára 2011 & 24. do 30. januára 2011

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: [Železiarne Podbrezová a.s.]
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Biatlonisti v závere roka nesklamali

Skalka pri Kremnici sa stala 28. decembra dejiskom Slovenského pohára v bežeckom lyžovaní, v ktorom pretekali žiaci v I. kole, klasickým spôsobom. Dorastenci a dospelí mali absolvovať – pursvit, no z dôvodu zlých poveternostných podmienok sa bežalo voľnou technikou. V tomto zápolení sa bojovalo aj o nomináciu na medzinárodné podujatia. Oddiel bežeckého lyžovania a biatlonu ŽP Šport a.s. reprezentovali a v kateg. obsadili: mladší žiaci – ročník 2000: 10. Viktor Pápaj, - ročník 1999: 6. Dušan Peťko. Zo starších žiakov – ročník 1997: 1. Marek Breznina, žiačok – ročník 1998: 5. Karin Kazárová.
Dorastenci, juniori a seniori sa uvedených zápolení nezúčastnili, nakoľko absolvovali v Osrblí oficiálny tréning pred I. kolom Slovenského pohára a seniori Majstrovstvá Slovenskej republiky v rýchlostných pretekoch a pretekoch s hromadným štartom.
Majstrovský nádych mali v Osrblí preteky kategórií mužov A a žien A. Ostatné kategórie dorastu a dospelých absolvovali I. kolo VIESSMANN pohára v biatlone. Aj tieto preteky boli nominačnými pre medzinárodné podujatia.
Dňa 29. decembra sa uskutočnili rýchlostné preteky, v ktorých v kategóriách - mladší dorastenci 16 - 17 r. obsadil 6. miesto Ondrej Kozstolányi, v starších dorastencoch 18 – 19 r. bol 3. Rudolf Michalovský, 9. skončil Marin Kupec, 10. Martin Kvačkaj a 12. Peter Seifert. Zo starších dorasteniek 18 - 19 r. bola 5. Andrea Hôrčiková, 7. Katarína Kupcová, v kateg. juniorov 20 – 21 r. obsadil 3. miesto Ondrej Švantner, 4. Jakub Fendek, z junioriek tejto kategórie bola 2. Jana Pastúchová. V kategórii mužov 46 ročných a starších obsadil druhú pozíciu Marian Kazár.
V predposledný decembrový deň sa konali preteky s hromadným štartom, v ktorých pretekári obsadili – v kategórii mladších dorastencov 16 – 17 r. bol 2. Ondrej Kozstolányi, 18 – 19 ročných skončili 7. Rudolf Michalovský, 9. Martin Kupec, 10. Peter Seifert, 11. Martin Kvačkaj. Zo starších dorasteniek 18 – 19 ročných obsadila 2. miesto Andrea Hôrčíková a 9. Katarína Kupcová. Z juniorov 20 – 21 ročných bol 3. Jakub Fendek a 5. Ondrej Švantner. V kategórii junioriek 20 – 21 ročných obsadila druhú pozíciu Jana Pastúchová a rovnaké umiestnenie v kategórii mužov 46 ročných a starších dosiahol Marian Kazár.
Reprezentanti Klubu biatlonu Predajná obsadili – v Majstrovstvách SR v rýchlostných pretekoch mužov 21 - 35 ročných 9. miesto Peter Kazár, zo Slovákov 5. miesto a v pretekoch s hromadným štartom bol štvrtý. V kategórii dorastencov bol Michal Marčok v RP na 11. mieste, zo Slovákov bol 9. a v pretekoch s hromadným štartom 7. Jozef Frgelec v rýchlostných pretekoch mužov 46 ročných a starších skončil štvrtý.

V I. kole Slovenského pohára v bežeckom lyžovaní zvíťazil v kategórii starších žiakov Marek Brezina

Autor (zdroj): Marian Kazár