Sobota 18. október 2014, Podbrezová - štadión Skalica
Dôvera I. liga starší dorast, 11. kolo
ŽP Šport U19 - ŠK SFM Senec 3:1 (1:0)
Góly: 29´ Švantner, 79´ Dobranský, 82´ Galo - 57´ Janek.
Ivan Dubíny, tréner: Zápas s nováčikom súťaže bol pre nás ťažký predovšetkým z psychickej stránky, nakoľko sa od nás, po víťazstve s Trnavou a vzhľadom na postavenie hostí v tabuľke, očakávalo víťazstvo. V prvom polčase sme mali územnú prevahu, hostia sa snažili predovšetkým zhustiť vlastnú polovicu ihriska a vyrážať do rýchlych protiútokov. Šance, ktoré sme si vytvorili v úvode, sme však nepremenili. Recept na zhustenú obranu našiel v 29. min. Švantner, strelou z 25 metrov (1:0). Hostia boli nútení otvoriť hru a tak sa až do konca polčasu bolo na čo pozerať. V druhom polčase nováčik v 57. min. vyrovnal stav po rohovom kope a našom nedôslednom bránení. Pätnásť minút nám trvalo, kým sme sa z vyrovnávajúceho gólu spamätali, ale potom sme znova udávali tempo a prišli aj góly. V 79. min, perfektne zahral štandardku Hrnčiar a Dobranského hlavička nás dostala opäť do vedenia. V 82. min. najlepší hráč Galo obišiel všetko, čo mu stálo v ceste a spečatil tak naše zaslúžené víťazstvo.

ŽP Šport U19: Páriš - Blahuta, Hornyák, Hrnčiar, Badinka, Švantner (89´ Petrík), Gánovský, Káčerík, Tešlár (86´ Klimo), Galo, Dobranský (86´ Dekrét).

Autor (zdroj): ŽP Šport