20.7.2023 12:48:01

~ Jedálne lístky ...
Články z čísla: 11/2008
            PDF verzia
8. výročná konferencia Združenia slovenských skúšobní Ing. Vladimír Soták, predseda predstavenstva a GR: Aj napriek tomu dovolenkový plat bude Deň otvorených dverí sa vydaril ŽP Gastroservis, s.r.o. - Kantína oceliarne bude dočasne premiestnená Železiarne Podbrezová Group na 15. MSV v Nitre Prvé mesiace boli dobré Euro – info: Desať rád ako na euro a čo nás čaká? Exkurzia do CERNu Školské okienko: SSOUH ŽP - Posledné zvonenie Začať – začať sa, končiť – končiť sa Ďakujeme! MDD: Vrabec Brmbolec 170. výročie dychovej hudby: PÄŤDESIATE ROKY Nepríjemný hosť VZO SZZ z Valaskej návštevil Hutnícke múzeum ŽP a.s. v Podbrezovej, Román na pokračovanie: DIEVČA S MOTORKOU XXXIV. časť Čitateľská súťaž: Vymenujte aspoň dvoch úspešných sólistov z roku 1953? Naša anketa: Čo pre vás znamenajú prípravy prechodu na novú menu? Inzertná služba, oznamy Viete, že ... 11. ročníka futbalového turnaja o Pohár generálneho riaditeľa ŽP a.s. ... Futbal v skratke Foltín sa stal majstrom SR ... Svetový pohár U14 a U18 Začali sa majstrovstvá ... Nezabudnuteľný prelet nad Balatonom Zo zápisníka cyklistu: Barényi dvakrát víťazne ... Medveď prvý ... Májové úspechy maratónca Dôležité víťazstvá Jedálny lístok 2. - 8. jún 2008 & 9. - 15. júna 2008

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: [Železiarne Podbrezová a.s.]
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Májové úspechy maratónca

V nemeckom Regensburgu, v 21,5 km polmaratóne, skončil Pavol Faško (v konkurencii 3600 pretekárov) na 10. mieste a v kategórii nad 40. rokov bol druhý.
V Lesnom behu na Sliači bol zo 125 pretekárov, na 15 km trati, štvrtý a zvíťazil vo svojej kategórii.
Do tretice absolvoval trať nad 25 kilometrov v Tlmačoch, kde bol zo stovky štartujúcich v celkovom hodnotení piaty a vo svojej kategórii tretí.

Autor (zdroj): Atletický klub ŽP Šport