2. DECEMBER 1998 Strana 4

STRANA :1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ARCHIV TIRAZ KONTAKT

...

Vyhlasenie kandidatury pre volby poslancov Mestskeho zastupitelstva v Brezne 18. a 19. decembra 1998

VOLEBNY OBVOD CISLO 1

1. Ing. Rafael Ambros (46 rokov, lesny inzinier, KDH), 2. Jan Belko (68, ekonom, Skolska 1, SNS), 3. Ing. Ferdinand Bevilaqua (47, lesny inzinier, CSA 30, SNS), 4. Jolana Brozmanova (74, dochodkyna, Nam.gen.M.R.Stefanika 7, CSD), 5. Dusan Bulla (55, THP, Kiepka 65, DS, SDSS, DU), 6. Miroslav Cipciar (25, nezamestnany, B. Nýmcovej 18, HZDS), 7. Valeria Danova (56, stredoskolsky pedagog, Kiepka 57, DS, SDSS, DU), 8. PhMr. Jaroslav Dalak (45, lekarnik, Kukucinova 20, SDL), 9. Anna Faskova (49, technicka, CSA 20, KDH),10. Ing. Milan Gemzicky (49, profesor, Kukucinova 39, HZDS), 11. Ludovit Harvan (44, robotnik, Fucikova 17, RIS), 12. JUDr. Iveta Horvathova (37, komercna pravnicka, B. Nýmcovej 1, SOP), 13. Jindrich Hyzdal (46, robotnik, Lichardova 56, SDL), 14. Jozef Jarabak (45, podnikatel, Sramkova 1, SNS), 15. Andrej Jursa (50, robotnik, Kiepka 37, SDL), 16. MUDr. Eva Kacerova (49, lekarka, CSA 23, KDH), 17. Erika Kamenska (26, THP, CSA 58, ZRS), 18. Maria Kapajcikova (33, uradnicka, Tisovska 31, HZDS), 19. Ing. Milan Kovacik (49, technik, CSA 22, SDL), 20. Svetozar Kovacovic (62, dochodca, CSA 29, ZRS), 21. Ing. Vladimir Kvackaj (37, uradnik, Malinovskeho 22, HZDS), 22. Frantisek Kvietok (43, strojny zamocnik, CSA 22, ZRS), 23. Drahomira Laslavikova (53, riaditelka detskeho domova, Clementisova 12, KDH), 24. Beata Lamerova (37, ekonomka, Vranskeho 28, SDL), 25. Ing. Emil Lukac (48, riaditel SOU, Kozmonautov 6, SDL), 26. Milan Palovcik (42, podnikatel, CSA 28, HZDS), 27. Milan Petrla (71, dochodca, Sturova 26, DS, SDSS, DU), 28. Julius Praslicka (53, podnikatel, SLN 7, HZDS), 29. Ing. Juraj Razus (46, podnikatel, CSA 34, HZDS), 30. Ing. Dusan Repka (48, lesny inzinier, Kukucinova 40, SNS), 31. Antonia Rosikova (61, ekonomka, Hradby 5, KDH), 32. Maria Schererova (50, technicka, Sekurisova 32, SNS), 33. Ing. Dusan Svantner (52, strojny inzinier, CSA 28, SNS), 34. Dusan Tischliar (34, ucitel, Nab. Duk. hrdinov 25, KDH), 35. Nadezda Tkacikova (68, dochodkyna, Lichardova 28, KDH), 36. Anna Turnova (36, chemicka, Pod Horkou 5, SNS), 37. Zoltan Wagner (58, lekar, CSA 54, DS, SDSS, DU), 38. Mgr. Jana Zacharovova (44, profesorka, CSA 20, SDL), 39. PaedDr. Katarina Zingorova (39, ucitelka, Hronska 2, SOP)

VOLEBNY OBVOD CISLO 2

1. Viera Blaskova (44, uradnicka, Jesenskeho 10, HZDS), 2. Jan Borovic (49, technik, Razusova 65, SDL), 3. Andrej Brtko (54, technik, Krculova 2, SNS), 4. Ing. Anna Buzgova (56, podnikatelka, B. Nýmcovej 21, DS, SDSS, DU), 5. Marta Cabanova (51, ucitelka MS, Krculova 26, KDH), 6. Mgr. Viera Csontosova (43, komercna pravnicka, CSA 62, DS, SDSS, DU), 7. Juraj Cillik (31, THP, Nalepkova 8, KDH), 8. Ing. Jaroslav Demian (35, stredoskolsky ucitel, Malinovskeho 11, SDL), 9. Jaroslav Dubiny (45, konstrukter, Nalepkova 16, SDL), 10. Ing. Jozef Dudas (52, profesor, Malinovskeho 3, HZDS), 11. Ing. Vladimir Duriak (36, riaditel banky, B. Nýmcovej 22, SNS), 12. Tibor Gilla (66, dochodca, Clementisova 6, HZDS), 13. Jan Gonda (58, robotnik, Krculova 10, ZRS), 14. Anna Husenicova (53, invalidna dochodkyna, Sladkovicova 22, HZDS), 15. Ing. Ivan Hvizdak (61, dochodca, Krculova 20, SDL), 16. Ing. Anton Jursa (51, technik, Krculova 2, SDL), 17. Ing. Rudolf Kapalla (62, strojny inzinier, Krculova 1, SNS), 18. Dusan Karako (43, ekonom, CSA 32, SDL), 19. Alojz Komapnek (65, dochodca, Hronska 1, DS, SDSS, DU), 20. Juraj Koren (53, robotnik, Krculova 34, KDH), 21. Ing. Zdenko Kosiciar (39, bansky inzinier, Hronska 9, KDH), 22. Jozef Kovalcik (32, poziarny technik, Nalepkova 9, SNS), 23. Mgr. Vlasta Laskova (46, vychovavatelka, Jilemnickeho 3, HZDS), 24. Margareta Longauerova (51, majsterka, Nalepkova 30, KDH), 25. Vladimir Macula (44, technik, Razusova 59, SNS), 26. Tomas Maros (57, lesnik, Krculova 6, SNS), 27. Martin Mastelak (54, dochodca, Nalepkova 36, ZRS), 28. Jana Medvedova (40, technik, Razusova 59, SNS), 29. Maria Micudova (60, dochodca, Krculova 10, KSS), 30. Ing. Jaroslav Miklo (51, riadiaci pracovnik, Malinovskeho 20, SDL), 31. Gabriel Obernauer (47, technik, Razusova 61, SDL), 32. Ing. Jan Pampurik (51, zastupca primatora, Hviezdoslavova 6, HZDS), 33. Jozef Pepich (57, technik, Malinovskeho 14, KDH), 34. Miroslav Rafaj (21, student, Nalepkova 3, HZDS), 35. Ing. Marian Rakovsky (57, strojny inzinier, Razusova 57, SNS), 36. Robert Rakyta (49, referent, Malinovskeho 14, HZDS), 37. Maria Reveszova (52, THP, Krculova 34, KDH), 38. Ing. Jaroslav Rolko (45, veduca uradu, Razusova 93, HZDS), 39. JUDr. Zdenko Rostar (38, pravnik, Sladkovicova 22, SOP), 40. Mgr. Anna Skalosova (56, ucitelka, Malinovskeho 11, KDH), 41. Ing. Julius Sefranko (46, strojny inzinier, Laskomerskeho 2, SNS), 42. Mgr. Vladimir Skultety (50, psycholog, CSA 37, DS, SDSS, DU), 43. JUDr. Peter Sramko (42, komercny pravnik, Cernakova 10, SOP), 44. Ing. Miroslav Stulrajter (47, technik, Bottova 8, SDL), 45. Eva Tisliarova (52, nezamestnana, CSA 23, DS, SDSS, DU), 46. Alzbeta Vagadayova (52, podnikatelka, Malinovskeho 30, DS, SDSS, DU), 47. Ing. Ludmila Vraniakova (42, ekonomka, Razusova 58, KDH), 48. Pavel Ziak (57, pedagog, Nalepkova 3, DS, SDSS, DU)

VOLEBNY OBVOD CISLO 3

1. Vincent Anestik (55, technik, CSA 22, SNS), 2. Ing. Frantisek Baka (59, dochodca, L. Saru 9, SDL), 3. Igor Bartos (48 robotnik, Fucikova 9, RIS), 4. Pavel Belko (42, podnikatel, Banisko 7, HZDS), 5. Mgr. Ladislav Broos (49, pedagog, F. Krala 4, DS, SDSS, DU), 6. MUDr. Emilia Buckova (43, lekarka, CSA 36, SNS), 7. JUDr. Stefan Demian (40, notar, Svermova 10, SOP), 8. Gejza Fizer (72, robotnik, Nalepkova 8, RIS), 9. Jozef Franek (40, podnikatel, F. Krala 4, KDH), 10. Dorota Gojakovicova (39, podnikatelka, Lichardova 48, SNS),11. Marian Javorcik (47, technik, F. Krala 2, SDL), 12. Marek Kacer (24, technik, Svermova 24, KDH), 13. Mgr. Jozef Kalisky (46, pedagog, CSA 24, SNS), 14. MUDr. Bozena Kilvadyova (48, lekarka, SLN 9, KDH), 15. Milan Krahulec (57, uradnik, SLN 22, HZDS), 16. Marian Kvackaj (42, ekonom, SLN 6, KDH) 17. Ivica Lekkiova (36, podnikatelka, Razusova 34, DS, SDSS, DU), 18. Ing. Milan Machej (49, technik, CSA 35, SDL), 19. Milan Marcinek (56, robotnik, SLN 22, DS, SDSS, DU), 20. Ing. Peter Medved (48, riaditel OIT, SLN 13, HZDS), 21. Ing. Janka Mihalovicova (48, polnohospodarska inzinierka, SLN 27, KDH), 22. Stefan Miklovic (66, dochodca, Moyzesova 15, KSS), 23. Jan Molota (43, robotnik, SLN 28, HZDS), 24. Ing. Marian Nociar (47, programator, SLN 13, KDH), 25. Ing. Jozef Palider (50, THP, Clementisova 7, DS, SDSS, DU), 26. Ing. Stefan Pinka (48, statny zamestnanec, Clementisova 4, SDL), 27. Igor Qualich (35, podnikatel, Clementisova 9, SOP), 28. Dusan Schvarzbacher (50, majster, Kukucinova 26, SDL), 29. Ing. Julius Szabo (64, dochodca, L. Saru 7, SDL), 30. Mgr. Lubomira Sajgalova (44, pedagog, SLN 13, SNS), 31. Viera Stastna (53, invalidna dochodkyna, SLN 3, HZDS), 32. Anna Tothova (61, dochodkyna, Svemova 22, HZDS), 33. Marian Veverka (46, lesnik, SLN 10, SNS), 34. MUDr. Frantisek Vojtko (53, lekar, SLN 15, DS, SDSS, DU)

VOLEBNY OBVOD CISLO 4

1. Jan Bucko (52, robotnik, MPCL 39, RIS), 2. Dagmar Fedorova (53, matrikarka, Skolska 38, DS, SDSS, DU), 3. Milan Giertl (49, automechanik, Mliekarenska 36, SDL), 4. Anna Kubatova (65, dochodkyna, Polna 27, SDL), 5. Pavol Maskara (46, podnikatel, 9. maja 35, KDH), 6. Ing. Eva Michelcikova (37, ekonomicka inzinierka, Polna 29, KDH), 7. Ing. Vladimir Murgas (48, dopravny inzinier, CSA 60, SNS), 8. Ing. Jan Precuch (48, podnikatel, Budovatelska 11, DS, SDSS, DU), 9. Jozef Rochocky (49, robotnik, M. Benku 20, SNS), Ing. Igor Sch÷ber (36, lesnik, Vrbova 25, HZDS), 11. Vladimir Strmen (60, prednosta obecneho uradu, Kozmonautov 4, SDL), 12. Pavol Turna (62, dochodca, Osloboditelov 1, HZDS)

VOLEBNY OBVOD CISLO 5

1. Ing. Iveta Antalikova (39, ekonomka, 9. maja 28, KDH), 2. PhDr. Jaroslav Babic (41, pedagog, 9. maja 50, DS, SDSS, DU), 3. Alexander Botev (42, podnikatel, 9. maja 49, SNS), 4. Ing. Marian Cunderlik (38, technik, 9. maja 28, KDH), 5. Jana Endrekova (29, zdravotna sestra, MPCL 29, KDH), 6. Elena Fatunova (47, podnikatelka, Sladkovicova 22, SNS), 7. Eva Harnakova (30, chemicka, 9. maja 44, SNS), 8. Ivan Havas (42, elektrotechnik, MPCL 19, DS, SDSS, DU), 9. Jan Kapusta (44, robotnik, Svermova 28, SDL), 10. Ing. Ivan Kolaj (36, THP, MPCL 21, NEKA), 11. Ing. Zdeno Kolenicka (39, podnikatel, 9. maja 3, SDL), 12. Mgr. Vladimir Kubin (43, pedagog, 9. maja 38, SNS), 13. Ing. Pavol Kubis (41, THP, 9. maja 50, DS, SDSS, DU), 14. Michal Kvietok (43, robotnik, 9. maja 3, SNS), 15. Jana Lemberkova (30, zdravotna sestra, MPCL 46, KDH), 16. MUDr. Dusan Luptak (52, lekar, 9. maja 50, DS, SDSS, DU), 17. Jan Medved (37, technik, MPCL 41/5, SDL), 18. MUDr. Maria Molcanyova (39, lekarka, MPCL 31, KDH), 19. Ivan Murinak (34, veduci prevadzky, 9. maja 16, SOP), 20. Jaroslav Petko (49, konstrukter, Clementisova 4, SDL), 21. Ing. Stefan Pinter (38, uradnik, 9. maja 44, HZDS), 22. Magda Slabejova (45, vychovavatelka, MPCL 32, HZDS), 23. Ing. Milos Sipos (33, podnikatel, MPCL 30, SOP), 24. Jan Tomko (46, zivnostnik, MPCL 18, ZRS), 25. Peter Turna (33, robotnik, MPCL 14, ZRS), 26. Ing. Jozef Vyhnalik (53, vojak z povolania, CSA 58, SDL), 27. Ing. Lubomir Zak (36, uradnik, MPCL 5, HZDS)

VOLEBNY OBVOD CISLO 6

1. Ing. Roman Porhajas (34, technik, Podkorenova 70, DS, SDSS, DU), 2. Stanislav Sojka (47, podnikatel, Krculova 22, SNS), 3. Jozef Spevak (46, robotnik, Podkorenova 21, KDH), 4. Jan Zatko (58, veduci dopravy, Podkorenova 94, SDL)

VOLEBNY OBVOD CISLO 7

1. Viera Baliakova (47, podnikatel, P. Halny 25, SNS), 2. Magdalena Bursova (50, podnikatelka, Tehelna 17, SNS), 3. Stefan Csontos (49, podnikatel, CSA 62, DS, SDSS, DU), 4. Ing. Milan Dolnan (35, veduci polesia, SNP 44, SOP), 5. Milan Juros (55, majster, Tehelna 7, SDL), 6. Maria Kristofova (40, THP, Padlickovo 1, KDH), 7. Jan Krnas ml. (34, lesnik, Padlickovo 26, KDH), 8. Marta Multanova (46, nezamestnana, Glianska 11, HZDS), 9. Milan Pustaj (50, robotnik, Vrbova 13, RIS), 10. Miroslav Sokac (44, robotnik, SDL), 11. Mgr. Iva Urbanova (50, skolska inspektorka, SNP 33, HZDS)

Vyhlasenie kandidatury pre volby starostov obci 18. a 19. decembra

BACUCH

Ing. Jozef Cibula (52, technik, SOP), Jan Kan (52, robotnik, SDL), Stanislav Medved (47, uradnik, HZDS), Julius Piliar (32, uradnik, SNS), Jan Turosik (50, robotnik, ZRS), Vlastimil Turosik (38, samostatny odborny referent, NEKA)

BENUS

Ing. Juraj Pobis (29, ucitel, HZDS), Martin Gonda (42, starosta, SNS)

BRAVACOVO

Ing. Peter Baliak (37, starosta, NEKA)

BYSTRA

Pavel Haasz (47, pracovnik Horskej sluzby, NEKA), Ing. Pavel Zvarik (46, technik, HZDS)

CIERNY BALOG

Rudolf Kovacik (58, technik, NEKA), RSDr. Daniel Pinka (52, politolog, NEKA), Mgr. Tatiana Stulrajterova (31 r., uradnicka, HZDS), Jozef Turna (48, obchodny zastupca, SDL)

DOLNA LEHOTA

Stefan Bella (48, tahac, SDL), Jan Marcinko (61, starosta, HZDS)

DRABSKO

Ing. Jozef Pytliak (42, nezamestnany, HZDS), Maria Repkova (53, uctovnicka, KDH, DS, SDSS), Milan Stefancik (53, veduci drevovyroby, SDL)

HELPA

Milan Babela (58, udrzbar, KDH, DU, DS, SDSS, SOP), Jozef Fillo (49, starosta obce, HZDS), Ing. Jan Klimko (34, technik, SDL), Pavol Sidor (46, THP, SNS)

HORNA LEHOTA

Vladimir Brozman (61, dochodca, HZDS), Otto Vacok (61, starosta, SDL)

HRONEC

Igor Nemky (47, strojny zamocnik, SDL), Julius Trnik (47, THP, HZDS)

JARABA

Ing. Pavol Brecka (46, lesny inzinier, NEKA), Marta Pruzincova (40, invalidna dochodkyna, SDL)

JASENIE

Miroslav Barcak (48, podnikatel, SDL), Ing. Michal Buda (47, starosta, SNS), Elena Kordikova (43, uradnicka, KDH, DS, SDSS, SOP), Milan Strecok (50, uradnik, HZDS)

LOM NAD RIMAVICOU

Jan Uradnik (64, dochodca, KDH, DS, SDSS), Vladimir Vetrak (49, vodic, HZDS)

MICHALOVA

Mgr. Jaroslav Bercik (44, ucitel, HZDS), Kazimir Martinkovic (47, technicky pracovnik, NEKA), Ing. Jarmila Pruknerova (38, poistovacia poradkyna, SOP), Frantisek Riedlmajer (53, THP, SNS), Pavol Vojtas (31, majster vyroby, SDSS, DS, KDH)

MYTO POD DUMBIEROM

Juraj Misani (55, ucitel, NEKA), Anna Pepichova (50, odborna referentka, KDH, DU, SOP, DS, SDSS), Elena Stehlikova (39, detska sestra, HZDS)

NEMECKA

Ivan Kovacik (39, lesnik, KDH, DS, SDSS), Marian Zrubak (63, ekonom - dochodca, SOP), Ing. Anna Zvarova (53, stavebna inzinierka, HZDS)

OSRBLIE

Ladislav Pancik (48, veduci energetik, SDL)

PODBREZOVA

Ing. Jan Steller (40, stavebny technik, NEKA), Anna Stellerova (46, zdravotna sestra, HZDS)

POHORELA

Karol Haluska (54, podnikatel, NEKA), Ing. Stefan Kral (48, podnikatel, HZDS, SDL), Jan Lakanda (50, THP, DS, SDSS, DUS, SOP)

POHRONSKA POLHORA

Dusan Adamek (54, starosta, HZDS), Ing. Zdeno Fedor (42, ekonom, SDSS, DS, KDH, DU)

POLOMKA

Ing. Dusan Durcenka (37, technik, HZDS), Frantisek Durcenka (57, technik, SDL), Jan Hrablay (32, robotnik, SNS), Ing. Anna Pravotiakova (44, drevarska inzinierka, NEKA)

PREDAJNA

Ing. Tatiana Contofalska (32, spravkyna dani a poplatkov, NEKA), Mgr. Magdalena Michalcikova (56, dochodkyna, KDH, DU, DS, SDSS, SOP, SDL)

RAZTOKA

Julius Bires (54, mechanik, SDL), Marta Sojakova (55, dochodkyna, HZDS)

SIHLA

Stanislav Bitala (41, vodic, HZDS)

SUMIAC

Ing. Maria Betakova (52, strojna inzinierka, SDL), Jan Sperka (45, technik, NEKA)

TELGART

Vladimir Birka (33, technik, NEKA), Simon Koles (47, sukromny podnikatel, SDL), Anastazia Kovacova (53, ucitelka, KDH, DS, SDSS), Jan Medved (58, dochodca, SOP), Martin Mekel (53, konstrukter, HZDS), Cyril Sipula (49, technik, NEKA)

VALASKA

Iveta Dibdiakova (36, podnikatelka, NEKA), Peter Fischer (38, technik, SNS), Ing. Emil Gr÷ne (49, technik, KDK, DS, SDSS), Ing. Lubomir Krupa (64, dochodca, HZDS), PaeDr. Dusan Sliacan (57, pedagog, SDL)

VALKOVNA

Maria Bobakova (52, THP, NEKA), Ludovit Detvaj (58, technik, SDL)

ZAVADKA NAD HRONOM

Jaroslav Babnic (43, robotnik, HZDS), Peter Copjan (43, elektrotechnik, SDL), Pavel Hruska (51, technik, NEKA), JUDr. Anna Hruskova (37, podnikova pravnicka, NEKA), Jozef Sulej (59, THP, ZRS), Jozef Kvoriak (53, technik, KDH, DS, SOP)


STRANA :1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ARCHIV TIRAZ KONTAKT