ktora bola v nedelu 24. juna v Centre volneho casu v Brezne, definitivne uzatvorila dvojmesacny program urceny zenam. Do programu s nazvom Do formy sa zapojilo dvadsatosem ucastnicok.
O prijemny sportovy zazitok pri cviceni na fit loptach, powerjoge, pilatese ci bodyformingu sa postarali aktivne cvicitelky posobiace v centre volneho casu: Ingrid Vicanova a Zdenka Anestikova.
O ich aktivitach vas budeme informovat.

(iv)

Sipkarska a stolno-futbalova liga

Vyhodnotenie sezony a vyhlasenie najlepsich

Presne styridsat kol odohrali sipkari a stolni futbalisti v tejto sezone, aby sa dozvedeli mena tych najlepsich. Leto Cup 2007 bol uz len lahodkou alebo lepsie povedane vrcholom tohto rocnika. Spoznali vitazov nielen tohto turnaja, ale aj celej sezony, ktoru mozno hodnotit kladne, aj ked sa vyskytli rozne zadrhy pocas desiatich mesiacov. Vyhodnotili po prvykrat desat najlepsich v kazdej kategorii. V kategorii elektronickych sipiek sa stal vitazom Matej Putnok, v stolnom futbale v kategorii zien vyhrala Terezia Turnova, vo foose jednotlivcov si pohar odniesol Jan Ambros a stolny futbal dvojic vyhral Michal Banik.
   Samotny turnaj Leto Cup 2007 sa skoncil triumfom Breznanov za ucasti 101 hracov a v kategorii juniorov v elektronickych sipkach dominoval majster Slovenska Martin Macula. V kategorii zien vyhrala Eva Sitarcikova a v konkurencii muzov zvitazil momentalne najlepsi Breznan Martin Skantar, ktoremu vyborne sekundoval dalsi kolega Milan Majer, skoncil druhy. V stolnom futbale v kategorii Old School si vyborne pocinali Martin Bajzik a Jozef Lalik, ktori turnaj vyhrali suverenne bez jedineho zavahania a uz od zaciatku bolo jasne, ze si idu pre vitazstvo. V turnaji Rosengart sa najlepsie darilo Adamovi Demianovi s Jarom Holikom a zensky turnaj v stolnom futbale vyhrala Terka Turnova s Renatou Meclovou.

(pp)

Vitazi sezony 2006/2007 v stolnom futbale dvojic Sutaz Leto Cup 2007 skoncila triumfom breznianskych sipkarov

Jazdkyne z Nemeckej vyhrali sutaz druzstiev

Sportovy klub jazdectva Ranc pod Bukmi Latky v spolupraci so sportovym klubom Equus sport, s. r. o., Nemecka usporiadal v nedelu 24. juna jazdecke preteky v parkurovom skakani o cenu Algatouru, s. r. o., Latky. Cenu vitazom odovzdala Ing. Zuzana Ganovska. Na pretekoch sa zucastnilo takmer patdesiat koni a jazdcov zo stredneho a zapadneho Slovenska.
   V sutazi stupna ZM o cenu Algatouru Latky zvitazila Radka Biresova na koni Kala 2 z Kamenneho Ranca. Na druhom mieste sa umiestnila domaca pratekarka Petra Kobzosova na koni Tibet. Sutaz stupna Z vyhrala domaca pretekarka Silvie Sevcikova na koni Grace. V sutazi stupna ZL dominoval reprezentant Slovenskej republiky Igor Sulek s konom Wavo Chopin z klubu JS Topolcianky. Na krasnom druhom mieste sa umiestnila Slivie Sevcikova na kobyle Telma z domaceho klubu Ranc pod Bukmi. Tretie miesto obsadil opat Igor Sulek na koni Sting a stvrte Silivie Sevcikova s konom Yogi. Sutaz stupna L, ktora bola zaroven juniorskymi pretekmi dorastu, vyhrala na kobyle Telma Silvie Sevcikova, na koni Yogi ziskala aj druhe miesto a treti bol so Stingom Igor Sulek.
   Sutaz druzstiev juniorov vyhralo trojclenne domace druzstvo v zlozeni Silvie Sevcikova, Martina Paucova a Danka Hajurkova.

(ms)

Oblastny futbalovy zvaz informuje

Aktiv STK a vyzrebovanie sutazneho rocnika 2007/2008 ObFZ sa uskutocni vo stvrtok 5. jula o 10. v Kulturnom dome ZP Podbrezova.

17

Zapas 26. kola I. triedy Tajov – Hronec je pre neopravneny start hraca FK Tajov kontumovany.

Najuspesnejsi strelci golov I. triedy: 29 golov - Rastislav Machala (Badin), 22 golov - Robert Kucerak (Myto pod Dumbierom), Miroslav Kliment (T. C. Balog).

Mladsi a starsi ziaci

Barazove stretnutie o postup do III. ligy SZ a MZ medzi FK Selce – Zavadka n/Hr. sa skoncilo v riadnom case nerozhodne 2:2 na kopy zo znacky pokutoveho kopu 4:3, postupilo druzstvo FK Selce.